تـــوّلــی ( دوست شــنـاســی)
پیامر اكرم (ص) : خدایا دوست بدار كسى‏ را ، كه على را دوست دارد.
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


« تولی به معنای پذیرش ولایت اولیای الهی با قلب و پیروی از آنها در عمل و نیزدوست داشتن اولیای الهی و دوست داشتن دوستداران آنها است.»

« دوست خوب کسی است که آراسته به صفات ایمان واخلاق باشد.»

مدیر وبلاگ :طاهر مهدوی
مطالب اخیر
قاضی‌زاده‌ هاشمی‌ خبر داد:
 بنا به درخواست دولت، طرح تشکیل
وزارت بازرگانی از دستور کار مجلس خارج شد 
۱۳۹۸/۰۴/۳۱
Image result for ‫قاضی‌زاده‌ هاشمی‌‬‎
عضو هیئت‌رئیسه مجلس می‌گوید که بنا به درخواست دولت طرح تشکیل وزارت بازرگانی از دستور کار مجلس خارج شد، این طرح هفته جاری در دستور کار صحن علنی مجلس قرار داشت.
دیروز جلسه علنی مجلس در حالی آغاز شد که روزهای دوشنبه جلسات مجلس در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود. دیروز وزیر دفاع سرتیپ امیرحاتمی ‌به صحن علنی آمده بود تا به سؤال نمایندگان پاسخ دهد. وی در‌باره پخش مستند دو تابعیتی‌ها در صحن علنی مجلس گفت که بنابر استعلام از اطلاعات سپاه فیلم مذکور محرمانه نبوده است.
امیرحاتمی، وزیر دفاع جمهوری اسلامی‌ایران با‌‌ اشاره به مفاد نامه سپاه و سازمان اطلاعات تصریح کرد: در این نامه اعلام شده است فیلمی‌که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به نمایش درآمد با آن فیلمی‌که درصحن علنی مجلس پخش شد به لحاظ موضوع، شباهت دارد اما به لحاظ اصالت متفاوت است و انتساب آن به سپاه را غیرمسئولانه اعلام کردند.
وی با بیان اینکه بنده از همه نمایندگان به جهت حمایت از نیروهای مسلح و همچنین رای قاطعی که به حمایت از سپاه دادند، تشکر می‌کنم، گفت: تقاضای ما این است که ضمن استمرار حمایت مجلس از نیروهای مسلح از ما، اجرای قاطع ماموریت‌های نیروهای مسلح و اجرای امور دفاعی را مطالبه کنید.
تصمیم خوب دولت
«امیرحسین قاضی زاده‌هاشمی» دیروز در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، اعلام کرد: طرح تشکیل وزارت بازرگانی به درخواست دولت از دستور کار مجلس شورای اسلامی‌خارج شد.
وی گفت: این طرح هفته جاری در دستور کار صحن علنی مجلس قرار داشت.
به گزارش مهر، چندی پیش کمیسیون اجتماعی مجلس طرح تشکیل وزارت بازرگانی را به تصویب رساند و به هیئت‌رئیسه مجلس ارسال کرد.
به ارتش و سپاه می‌بالیم
طرح سؤال بی‌ربط «علیرضا رحیمی» نماینده لیست امید از وزیر دفاع در مورد پخش فیلم مستندی در صحن مجلس سبب شد تا نمایندگان به تذکراتی در این‌باره بپردازند.
مهرداد لاهوتی در جلسه علنی عصر دیروز مجلس شورای اسلامی‌ طی اخطار قانون اساسی اظهار داشت: براساس قانون اساسی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌نقش حفاظت از انقلاب اسلامی‌ را دارد و حافظ ارزش‌های نظام است. ما امروز باید افتخار کنیم که سپاه پهپاد آمریکایی را نابود کرد و همچنین اقدام قانونی و متقابل در مقابل اقدام نابخردانه انگلیسی‌ها در توقیف نفتکش ایرانی انجام داد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس با‌‌ اشاره به طرح سؤال رحیمی‌از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مبنی بر علت پخش یک فیلم امنیتی در صحن علنی مجلس، گفت: این موضوع ضعف هیئت‌رئیسه مجلس را نشان داد چرا که یک نماینده‌ای فیلمی‌را پخش کرده و همان فرد باید پاسخگو باشد و اینکه این فیلم را به یک تشکیلات نظامی‌ارتباط دهیم درست نیست.
لاهوتی تأکید کرد: ما به‌وجود ارتش و سپاه مقتدر خود افتخار می‌کنیم و امروز هیئت‌رئیسه مجلس ضعف خود را نشان داد و نتوانست مدیریت خوبی داشته باشد چرا که نباید این سؤال در مجلس مطرح می‌شد.
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز هم در این ارتباط خطاب به رحیمی‌گفت: سؤال ما این است که این موضوع چه ارتباطی به وزیر دفاع داشت؟ اگر این فیلم واقعیت داشته است چرا ناراحت می‌شوید؟ و اگر این فیلم جعلی بود و مستند نبود، باید آن فردی که در هیئت‌رئیسه مجلس اجازه انتشار آن را داده است از عضویت در هیئت‌رئیسه تعلیق شود.
پاسخ کریمی‌‌قدوسی به نماینده هتاک
در جلسه علنی دیروز جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد در واکنش به اظهارات روز یکشنبه جلیل رحیمی‌جهان آبادی نماینده ‌تربت‌جام که اتهاماتی را علیه وی مطرح کرده بود، گفت: دیروز اصل صحبت‌های آقای رحیمی‌که بیان کردند این بود «شما چه‌کاره مملکت هستید که به رئیس‌جمهور، وزیر و حالا به نماینده مجلس گیر می‌دهید؟ به شهر‌تربت جام آمدید و به مردم گفتید نماینده شما انقلابی نیست، نامه جمع کنید تا رد صلاحیت شود.»
کریمی‌قدوسی ادامه داد: اولاً اینکه بنده و شما از رئیس‌جمهور و وزیر سؤال می‌کنیم به کسی ربطی ندارد؛ از وظایف قانونی ماست. الان هم کشور دچار بحران شده و باید به وظیفه خود عمل کنیم.
این نماینده مجلس با بیان اینکه بنده به دعوت ستاد یادواره شهید ‌تراز انقلاب و اولین نماینده مجلس شورای اسلامی ‌به شهر‌تربت‌جام رفتم، یادآورشد: از من خواستند که درباره ویژگی‌های نماینده در ‌تراز انقلاب صحبت کنم. تمام صحبت‌های من در این خصوص در فضای مجازی منتشر شده است.
وی با بیان اینکه من از هیچ مسئول و نماینده‌ای، اسمی‌در آنجا نبردم حتی‌‌ اشاره‌ای به نماینده آنجا هم نکردم، اظهار داشت: براساس ملاک‌ها و معیارهایی که ولی‌امر مسلمین از نمایندگان می‌خواهند که به وظایفشان عمل کنند، بنده اعلام کردم نماینده‌ای از‌تریبون مجلس، اتحاد جماهیر شوروی و فروپاشی آن را به فروپاشی جمهوری اسلامی‌تطبیق داد و گفت: «به دلیل اینکه مردم خیابان‌های مسکو گرسنه بودند، تکه‌تکه شد»؛ این در حالی است که امام راحل، فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی را ناشی از مقابله آن اتحادیه با دین می‌دانستند.
کریمی‌قدوسی تأکید کرد: بنده درباره آقای رحیمی ‌هیچ کلمه‌ای به زبان نیاوردم، او اصلاً در کلاس کار بنده نیست؛ همه بنده را می‌شناسید و می‌دانید اولویت من چیست. موضع‌گیری علیه فتنه و سران فتنه، نفوذ و سران نفوذ، فساد و سران فساد، خیانت و سران خیانت، همیشه موضوع اصلی صحبت‌های من است. کسانی که مخفیانه با سفیر انگلیس جلسه گذاشتند و مورد خطاب و عتاب آیت‌الله یزدی قرار گرفتند، مورد خطاب من هستند و من با آنها کار دارم و با امثال شما کاری ندارم. آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین اخیراً فرموده‌اند «به یک نماینده‌ای گفتم آن روز کجا بودی؟»؛ رنگش پرید، بنده به شخصی کار ندارم بلکه به وظیفه خود عمل می‌کنم.
نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: آقای رحیمی! آنچه که شما درباره من فرمودید، حدیث نفس خود شماست و شما چنین ویژگی‌هایی دارید. بنده هیچ ادعایی در مورد سوابق حضور در دفاع‌مقدس ندارم. از کسی هم مُزدی طلب نکرده‌ام اما از آقای کرم‌پور نماینده فیروزآباد بپرسید که کریمی‌را چگونه دیدی و چگونه شناختی، تا به شما بگوید.
کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: به آقای رحیمی‌وعده داده‌اند که اگر شما رد صلاحیت شدید، ما شما را در آینده به‌عنوان سفیر ایران در کابل منصوب می‌کنیم. به او با اطمینان عرض می‌کنم که «شما نه گندم کابل را خواهید خورد و نه عدسی مجلس یازدهم را».




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 31 تیر 1398





آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic